Select Page

5x tip na valentínsky darček

Každý to pozná. Sem-tam čas tak letí, že ani nepostrehneš ako a je 14. február, no ty si jej nič nekúpil. Ale nezúfaj, do večera ešte ďaleko! Buď originál! Nájdi si hodku-dve, prečítaj si tieto tipy na valentínsky darček a čiň sa!

1. Kupóny so všetkým, čo tvoja žena chce

Každá žena ocení trochu pozornosti. Masáž, hladkanie, česanie vlasov, kino, nákupy, reštika alebo deň kedy varíš len ty….buď kreatívny! Všetko, čo potrebuješ je papier, pero (alebo jednoducho niečo, čo píše), nožnice trocha kreativity a 5 minút zamyslieť sa nad tým, čo ju poteší.

Tip na valentínsky darček - kupóny

2. Rande karty

Aj keď ste spolu možno dlho, nejaký ten mini roleplay a cestovanie v čase vôbec nezaškodí. Zober ju na rande! Vezmi kus papiera, nožnice & písatko a vytvor 3 rande karty s 3 rôznymi návrhmi kam ísť. Daj svojej polovičke na výber a nechaj ju potom do karty zaznačiť, ako sa jej páčilo a čo sa jej páčilo najviac. Tým sa predzásobíš na ďalšie možné prekvapenia.

Tip na valentínsky darček - rande karta

3. Plný žalúdok = spokojná žena

Tento tip na valentínsky darček je tak trochu viac praktický: utekaj do obchodu a kúp niečo dobré, čo má rada a často si to nedopraje. Napríklad skladkosti a tým sa nemyslí jedna bonboniéra. Nezabudni, že nejde len o kvalitu, ale aj kvantitu. Čím viac jedla, tým spokojnejšia žena.

Tip na valentínsky darček - sladkosti

4. Pekná pohľadnica a kvety?

Niekedy pár slov povie viac! Papier, nožnice a písatko po ruke a ideme na to. Tu je pár inšpirácií na zaujímavé pohľadnice. Kvety k tomu a je to dokonalé.

Preklad po poradí obrázkov: Si menej hrozná ako ostatní ľudia | Dúfam, že tvoj deň je taký pekný ako tvoj zadok | Si malý kúsok neba | Oholil by som si kvôli tebe bradu | Dovolil by som ti vidieť moju históriu prehliadania. 

5. Romantika na mnoho spôsobov

Valentín ťa nemusí pripraviť o všetky úspory a obličku. Pohrab sa vo veciach a nájdi čo najviac sviečok. Pri zhasnutom svetle a pri sviečkach je všetko krajšie. Kúpeľňa, kuchyňa alebo spálňa. Všade sa dá niečo vymyslieť.

Tip na valentínsky darček - romantika

About The Author

Bradista

Príroda to zariadila tak, že nemám bradu. Tak o nej aspoň píšem. (Mám bradu, ale nemám na nej huňatý porast. Som žena. Teda poslednýkrát, keď som to kontrolovala, som ňou bola.)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.