Select Page

Ako sa oholiť sekerou

Holíš sa žiletkou alebo strojčekom? Nuda! Oholiť sa dá všeličím. Chce to len trochu kreativity a často aj odvahy. Čo napríklad taká sekera? Trúfaš si? Tak sa pozri ako a to.

Holenie sekerou údajne vymysleli už v 30tych rokoch obchodníci, ktorí tak chceli preukázať ostrosť svojho produktu. Či sa im takto podarilo zvýšiť predaj nevedno, no rozhodne sa jednalo o pomerne nebezpečný marketingový ťah. Zakrivenie čepele sekery nie je prispôsobené líniám tváre, rukovať neumožňuje uchopenie sekery v správnom uhle a pokiaľ sa jedná o použitú, nebodaj mierne hrdzavú sekeru vzniká okrem iného riziko otravy krvi.

Ale čo tam po riziku! Nebol by predsa chlap chlapom keby občas dáke to riziko pre srandu či frajerinu nepodstúpil. Jedno obťaté líčko hore dole. V nasledujúcom videu sa môžeš presvedčiť, že sa oholiť sekerou skutočne dá.

Tak čo? Nebojíš sa vyskúšať?

About The Author

BradistaJr.

Niekedy mám chuť všetko hodiť za hlavu a stať sa miliardárom.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.