Select Page

Bradové faily celebrít

Ich úlohou je vyzerať na očiach verejnosti čo najlepšie. To, že sa známe tváre občas snažia zaujať zmenou imidžu je jasná vec. Aj majster tesár sa však niekedy utne a na svete je fail brada. Týmto chlapíkom to s bradovým experimentom skrátka príliš nevyšlo.  Pozrite sa na previnilcov.

Brad Pitt

Vychýrený hollywoodsky  fešáčisko, idol miliónov žien a jeho vzhľad by mu nejeden závidel. Nuž, ale došlo na bradu. Akokoľvek sa môžeme pokúsiť tento počin ohodnotiť kladne, Brad skrátka s bradou v tomto prevedení šliapol vedľa. Asi by sa mal poradiť so svojim stylistom.

David Backham

Pri tejto brade nemôže byť o úprave a starostlivosti ani reč. Pokiaľ sa David Backham rozhodol trucovať a nahnevať doma manželku tým, že nasadí zanedbaný look, v tom prípade by sa to ospravedlniť možno ešte dalo. Ak to ale mal byť pokus o niečo iné, tak sa zjavne nevydaril.

Keanu Reeves

Tu máme jasnú ukážku toho, že ak niekto nepravidelne zarastá mal by si pri pestovaní brady dvojnásobne posvietiť na úpravu. No, skrátka smola. Takúto bradu pochváliť nemôžme.

John Travolta

John nezapustil bradu a dokonca nemôže byť reč ani o kozej briadke. Skôr by sa to dalo nazvať kozím bobkom. Pokiaľ sa snažil raziť nový trend môžeme si spokojne vydýchnuť. Neujalo sa!

Mickey Rourke

Nakrivo oholený poredšie rastúci fúz a ešte krivšia briadka sú možno deformované napichaným botoxom, alebo požitím omamných látok pri pokuse o úpravu. Každopádne sa jedná o dosť očividnú katastrofu. Toto radšej nikdy neskúšajte.

Mickey Rourke

About The Author

BradistaJr.

Niekedy mám chuť všetko hodiť za hlavu a stať sa miliardárom.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.