Select Page

Fascinujúca premena bezdomovca

Život niekedy prináša neľahké situácie a presne do takej sa dostal aj bývalý elektrikár zo Španielska. Po tom, ako sa ocitol na ulici a snažil sa všemožne prežiť sa však naňho usmialo šťastie. Majiteľ miestneho kaderníctva ho zobral do parády a premena, ktorú dokázal urobiť vohnala bezdomovcovi slzy do očí.

Jose Antonio býval elektrikárom v Španielsku, ale po tom, čo začal trpieť na depresie prišiel o všetko čo mal, a skončil na ulici. Privyrábal si ako parkovacia obsluha na Malorke, len aby si zarobil na jedlo. Salva Garcia, majiteľ kaderníckeho salónu neďaleko miesta, kde pracoval Jose ho pozval jedného dňa k sebe, aby uskutočnil fascinujúcu premenu.

Jose sa pred zmenou vyjadril, že chce, aby dvere zostali otvorené a prekryli zrkadlo, aby toho človeka v zrkadle videl poslednýkrát a potom ich zatvorili aby videl či sa znova otvoria. Je to, ako symbol toho, že sa otvára niečo nové v jeho živote.

Keď sa znova uvidel nemohol zadržať slzy. Nové vlasy a brada urobili z neho celkom iného človeka. O tom, o akú fascinujúcu premenu sa jednalo svedčili aj reakcie ľudí na ulici. Slečny nešetrili úsmevom.

Pozrite si dojímavú premenu v nasledujúcom videu.

About The Author

BradistaJr.

Niekedy mám chuť všetko hodiť za hlavu a stať sa miliardárom.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.