Select Page

IDEÁLNA LÍNIA BRADY NA KRKU: AKO NA TO?

Často sa stáva, že je brada deformovaná zle stanovenými hranicami línií na krku. Uchráň svoju bradu od takéhoto osudu. Pozri sa ako na to a „uši“ si líniu svojej brady na mieru tak, aby vyzerala čo najlepšie. Určenie dobrého tvaru hranice brady na krku je tak trochu umenie. Návod popísaný nižšie ti pomôže dosiahnuť dobrý výsledok, pričom tvojím cieľom by malo byť vytvoriť líniu bradu na krku plynulého tvaru, ktorý je „príjemný oku“.

NAČO SA TRÁPIŤ S DEFINOVANÍM LÍNIE BRADY NA KRKU?

Samozrejme môžeš sa na to vybodnúť a nechať svoju bradu rásť nadivoko, výsledok však často nevypadá tak dobre ako keď brade trochu pomôžeš a dáš jej nejaký tvar. Definovanie hranice brady na krku výrazne uhladí jej celkový vzhľad.

VYHNI SA TEJTO NAJČASTEJŠEJ CHYBE

Nestanov líniu na krku príliš vysoko. Takto definované línie môžu zdeformovať tvar brady . Bohužiaľ táto chyba sa stále často objavuje najmä vďaka tomu, že nováčikovia, ktorí s bradou len začínajú, sa nechávajú inšpirovať bradistami so zlou spodnou líniou brady, pričom si myslia, že to tak má byť. Urob to správne! Urob to poriadne! Čítaj nižšie.

NÁVOD NA SPRÁVNE URČENIE LÍNIE BRADY NA KRKU

Každá brada je tak trochu individualista, preto si aj ty tento návod uprav podľa seba a svojich možností. Napríklad pokiaľ je hranica medzi tvojím krkom a bradou nie jasne definovateľná, vyber si vhodný bod medzi nimi. Hlavne sa uisti, že tento bod nebude príliš vysoko.

KROK 1: PREDSTAV SI LÍNIU OD UCHA K UCHU

Predstav si čiaru, ktorá prechádza od končeka jedného ucha, popod sánku až k druhému uchu.

KROK 2: PREDSTAV SI LÍNIU ROZŠIRUJÚCU SA NADOL PO BOKOMBRADÁCH

Je to línia, ktorá ide zvisle popri uchu a pretína prvú líniu (od ucha k uchu)

KROK 3: ZAOBLI BOD PRETNUTIA LÍNIÍ

Zaobli bod, kde sa pretínajú línie z 1. a 2. kroku. Pri tomto zaoblení sa môžeš vrátiť trochu viac smerom k uchu.

VÝSLEDNÁ LÍNIA BRADY NA KRKU

Týmito krokmi dosiahneš ideálnu líniu brady ako je naznačené na nasledujúcom obrázku. Uprav svoju bradu tak, aby sedela s novodefinovanou líniou. Tieto kroky môžeš pozmeniť tak, aby sedeli tvojim vlastným preferenciám, napríklad sa môžeš rozhodnúť pre ostrejší uhol alebo nižšie položenú líniu. Hlavné je vytvoriť čistý, príjemný tvar a vyhnúť sa chybe definovania línie na krku príliš vysoko.

About The Author

Bradista

Príroda to zariadila tak, že nemám bradu. Tak o nej aspoň píšem. (Mám bradu, ale nemám na nej huňatý porast. Som žena. Teda poslednýkrát, keď som to kontrolovala, som ňou bola.)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.