Select Page

Incognito olej v TOP 15

Olej Incognito od Angry Norwegian bol zaradený zahraničnou firmou GearMoose poskytujúcou všeličo potrebné pre mužov, do rebríčka 15 najlepších olejov na bradu a obstál tak v tvrdej zahraničnej konkurencii na výbornú, ako jediný z olejov dostupných na našom trhu.

 

GearMoore vyzdvihuje Incognito ako olej, ktorý nie je parfumovaný. Rozhodne je vhodný pre tých, ktorý sa stotožňujú s heslom: „ Chlap má voňať ako chlap,“ a určite nie ako kvetinka, jarný vánok či nebodaj záchodový osviežovač.  Nás veľmi teší že, táto idea Nasratého Nóra si našla svojich priaznivcov.

Iné oleje ponúkajú sviežu vôňu lesa, rôznych druhov dreva, citrusov, či dokonca whiskey, bourbonu alebo kávy. Všetko sú to síce príjemné záležitosti, no väčšina žien sa zhodne na tom, že žiadna vôňa nie je príjemnejšia, ako práve prirodzená mužská (samozrejme pri dodržiavaní potrebnej hygieny). Ideálne ovoniavať muža v prírode s kávou (alebo whiskey) v ruke :-).

Zvedavci si môžu omrknúť ostatné oleje umiestnené v rebríčku.

Duke Cannon Best Damn Beard Oil

Sľubuje lahodnú vôňu lesa a cédrového dreva od veľkého Duka Cannona. Je zložený s  jojobového, arganového a marhuľového oleja, sľubujúc hviezdny vzhľad brady.

 

Way Of Will 25 Beard Oil

Way of the Will 25 Beard Oil prináša pocit akoby ste nosili na tvári les. Skladá sa z éterických olejov, vrátane čierneho korenia, čierneho smreku, bergamotu a jojobového oleja. Jedná sa o prírodný produkt s nádychom severného kanadského ducha.

 Juniper Ridge Desert Face & Beard Oil

Pochádza z hlbiny južnej Kalifornie, Juniper Ridge Desert evokuje predstavy o krásne Mohavskej púšte za svitania. Daždivé Kamene ( ktovie, čo to je) a teplá cédrová vôňa pôsobí hypnoticky a osviežujúco.

Prospector Co. Burroughs Beard Oil

Éterické oleje v tomto výrobku prinesú všetko, čo milujete na vôni dreva a zemitého vzduchu z dielne svojho otca. Tento „rustikálny“ zápach funguje ako kolínska na báze oleja, na prilákanie vášho drevorubačského partnera.

Roosevelts Yosemite Beard Oil

Tento olej prináša klasické riešenie ala divoké zviera. Nostalgické stopy holičstva, tóny bourbonu, obnosenej kože a mäty priepornej prináša fantazírovanie o popíjaní kokteilov, fajčení tabaku a holení brady na verande. Určite veľmi príjemná predstava, no je otázne, či by mal chlap nonstop voňať ako bourbon.

Whisky Beard Oil

Whiskey Beard Oil svojou vôňou korenia pripomína gangsterské filmy z roku 1920 a staromódne koktaily. Tento organický elixír je vyrobený z éterických olejov vrátane konopného oleja.

Woodsman Beard Oil

Woodsman olej na bradu je perfektná zmeska, z ktorej odpadne aj nádejný bradáč drevorubač. Mať tento olej na tvári znamená zažiť ten pocit, keď stretnete niečo „ drsné“ a „sexi“ a nie je vôbec hanba si priznať, že sa vám to páči. Používať len na vlastné riziko, pretože nikdy nevieš kto ti nedokáže odolať. Nevedno z čoho sa tento olej skladá a ani čím okrem samochvály zaváňa.

BeardBrand Tree Oil Ranger Beard

Jedná sa o čistú a ľahkú zmes eukalyptu a borovicovej vône. Evokuje vôňu neskorej jari a kvitnúceho leta s nádychom extraktu z grapefruitových jadierok. Asi zabudli dodať, že vhodné pre ženy, ktoré sa rady starajú o svoju bradu.

Detroit Grooming Beard Oil

Moderný a minimalistický, tento oranžovým bourbonom voňajúci olej hovorí vraj sám za seba, ale veľa nám toho o sebe neprezradil. Niet divu, keďže je minimalistický.

Clyde Oak Beard Oil

Clyde Oak olej sa snaží zaujať vôňou lákavých citrusov, korenia a cédrového dreva. Je zložený z najlepších esenciálnych olejov. Tento americký produkt je jednoduchý a sľubuje dokonalú hydratáciu a zdravý lesk.

Tom Ford Conditionig Beard Oil

Profesionálnu kvalita návrhára bez rozbitia bankového konta prináša mužnosť a luxus. Vzorec Toma Forda obsahuje výživnú zmes jojobového a mandľového oleja, rovnako ako dotyk vitamínu E pre starostlivosť o pokožku.

Deep Woods Beard Oil

Deep Woods Beard olej je ideálny pre každého, kto sa identifikuje ako pútnik alebo dobrodruh. Symbolizuje určitú sladkosť v spojení s lesmi, ktorá stelesňuje detstvo a rannú dospelosť strávenú v hlbokých lesoch. Ťažko povedať čo presne brade prináša, no zrejme sa táto informácia v tých hlbokých lesoch stratila.

Can You Handlebar Wisdom Beard Oil

Múdrosť tohto oleja obsahuje špeciálne navrhnutý tvar fľaše, ktorý je ideálny pre cestovanie a olejovanie na cestách. Rovnako ako mnoho iných olejov nesie v sebe vôňu dreva a obsahuje olej z ryžových otrúb, olej z lúčnej peny, a olivový olej pre absolútnu hydratáciu. Vodotesné balenie vám umožní preskúmať aj nezmapované územie.

Texas Beard Co. Pecan Coffee Beard Oil

Môže pripomínať Starbucks, ale Texas Beard Co. Pecan Coffee Beard Oil ponúka oveľa viac než ranná šálka kávy. Tento olej je v skutočnosti plný kávových zŕn pre unikátnu stimuláciu pokožky s dlhou životnosťou a arómou praženej kávy. Je zaujímavou kombináciou avokádového, jojobového oleja, oleja z hroznových jadier, mandľového oleja a pražených texaských pekanových orechov.

About The Author

BradistaJr.

Niekedy mám chuť všetko hodiť za hlavu a stať sa miliardárom.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.