Select Page

NEVIEŠ AKÁ BRADA SA TI HODÍ? VYSKÚŠAJ TOTO!

Uvažoval si niekedy, či sa ti hodí brada? Alebo už jednu máš? A čo tak fúzy? Chceš zistiť, s čím vyzeráš úžasne a s čím… menej úžasne? Prinášame ti zoznam simulátorov voľne dostupných na internete.

KRÁSAVEC ALEBO BEŠTIA

Beard simulator je veľmi jednoduchý simulátor, kde si môžeš vyskúšať niekoľko typov briad. Všetko, čo potrebuješ je fotografia en face alebo z poloprofilu, ktorú môžeš nahrať alebo nasnímať cez webkameru. Potom už len vyberieš jednu z dostupných brád a voilá, hotovo!

Beard me má na výber len 6 brád. Ideálne je nahrať fotografiu s tvárou en face alebo jemne z poloprofilu.

Virtual beard je trochu horšie ovládateľný simulátor, no zato ponuka briad je bohatšia než v predošlom. Najskôr je potrebné nahrať obrázok a následne je potrebné sa uklikať k smrti, aby ste vybranú bradu napasovali na tvár. Obrázok sa ukkadá tým, že si spravíte screenshoot a niekde si ho sami uložíte (bez komentára).

Manuary.me je veľmi prehľadný web, kde najskôr nahráš svoju fotku, potom si vyberieš bradu, a následne môžeš výsledok odoslať alebo stiahnuť. Všetko jasné a prehľadné, len málo brád na výber.

OTESTOVALI SME ZA VÁS

V nasledujúcej galérii je výsledok našeho testu jednotlivých simuátorov.

About The Author

Bradista

Príroda to zariadila tak, že nemám bradu. Tak o nej aspoň píšem. (Mám bradu, ale nemám na nej huňatý porast. Som žena. Teda poslednýkrát, keď som to kontrolovala, som ňou bola.)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Tento blog je najmä pre vás. Či už hľadáte inšpiráciu na outfit, nejaké tie novinky zo sveta brady alebo chcete zistiť ako sa vlastne jednotlivé produkty používajú. Nájdete si tu určite to svoje. Príjemné čítanie :)

Ak chceš zabiť bradu

Kategórie

Luxusné obleky na mieru

Nerastie ti?

Prihláste sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Píšeme sem tak 2-3 krát týždenne a do mailu Vám príde utešený sumár. Možno aj nejaká tá promo ponuka na darčekové balenie či olej.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Medajlu a na hrad s Vami.